Zlecenia budowlane


Zlecę remont ogrodzenia - Szczecin
Zlecę remont ogrodzenia. Wyprostowanie krzywo postawionego drewnianego płotu, okalającego ogródek. Tzn, trzeba postawić go ponownie z drewnianych przęseł, kupowałam je w...
Prace wykończeniowe - Toruń
Firma zleci: Zakres zlecenia: - układanie posadzki z płytek (gres i terakota), - tynki renowacyjne, - gładzie gipsowe stropów i ścian, - prace malarskie, Zakresy około kilkuset...
Wykonanie schodów - Wieluń
Zlecę do wykonania schody wewnętrzne drewniane, bądź metalowo drewniane. Szerokość klatki schodowej 2m, wysokość 3m.
Zlecę wykonanie bramy - Krosno
Zlecę wykonanie bramy wjazdowej dwuskrzydłowej oraz bramki, wraz z montażem.

REKLAMA

Zlecaj, wybieraj, urządzaj!!!

Okablowanie strukturalne

Powierzchnie antypoślizgowe

Ekipy budowlane

Cennik instalacji

Szukaj:

Schody Strychowe Fakro LTK Thermo 70x120

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
31-10-2012 godz. 17:26:39
Małopolskie
Olkusz
374

Cena:470,00 zł


zdjęcia dla ofert:Opis:

WWW.POKRYCIA-DACHOWE.NET.PL
WWW.POKRYCIA-DACHOW.COM

Schody LTK Thermo to schody supertermoizolacyjne przeznaczone do budynków, w których występuje duża różnica temperatur pomiędzy pomieszczeniem użytkowym na poddaszu, a nieużytkowym strychem. Zbudowane są podobnie jak schody LWK Komfort natomiast standardowo posiadają supertermoizolacyjną białą klapę o grubości 6,6 cm oraz skrzynkę o wysokości 22 cm.

Cechy Produktu
Maksymalne obciążenie: 160 kg
Wsp. przenikania ciepła USCHODÓW: 0,76 W/m2K
Grubość izolacji termicznej: 6 cm
Grubość klapy: 6,6 cm
Gwarancja: 3 lata

Zalety Produktu
- Oszczędność miejsca
- Schody strychowe FAKRO podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają dużej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się” w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane.
- Łatwy montaż
- System montażu pozwala na łatwe zamontowanie schodów przez dwie osoby oraz dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych.
- Wygodna obsługa


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Sprzedam - brus klejony budowlany, - wymiary: 120x200x6000-12000; 140 x 200 - 240 x 12000; 275 x 200 - 240 x 12000 mm - drewno: świerk, sosna.(...)

Oferujemy automatykę do bram jej montaż i serwis, części i akcesoria a także same bramy i inne konstrukcje stalowe. od 1990r. wszelkie produkty(...)

cena: 166,00 zł
W sprzedaży szalunki słupowe kompletne 3m x 0,50m szalunki słupowe metalowe umożliwiają szybki montaż i demontaż co przekłada się(...)

Firma jest autoryzowany dystrybutorem oraz wykonawcą tynków dekoracyjnych fox dekorator. prowadzimy szkolenia zakończone uzyskaniem certyfikatu(...)

cena: 470,00 zł
Www.pokrycia-dachowe.net.pl www.pokrycia-dachow.com schody ltk thermo to schody supertermoizolacyjne przeznaczone do budynków, w których(...)

cena: 2 300,00 zł
Kominy ceramiczne zapel, z wentylacją i bez. Średnica 200mm, odporne na pożar sadzy, temp 600 st. kwasoodporne, izolacja na całej długości(...)

cena: 17,00 zł
Wyroby betonowe z białego cementu: - figury - fontanny - wazony i kosze - tralki balkonowe i ogrodzeniowe - balustrady i kolumny ceny(...)

cena: 1,80 zł
Bloczki fundamentowe, 25x25x14cm i 38x25x14cm, wytrzymałość 15 mpa, aktualne badania. ceny producenta. nie dodajemy pyłów ani piasku!!! oferta:(...)

Stropy teriva1 są obecnie najczęściej stosowane w budownictwie mieszkaniowym jak i ogólnym. są to gęstożebrowe stropy składające się(...)

cena: 195,00 zł
Izolacja podłóg, gruntów, ścian, stropów. lekkie kruszywo z keramzytu. niepalne, mrozoodporne, mała nasiąkliwość. odporny na pleśń(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-budowlane.net